Čtvrtek, 29 prosince, 2022
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyMateřské školky Praha jsou volbou každého jednotlivého rodiče

Mateřské školky Praha jsou volbou každého jednotlivého rodiče

Mateřské školky Praha často podléhají dojmu, že jsou nenahraditelné. O děti se tak často starají nekvalifikované učitelky, kterým často také dochází s dětmi trpělivost a touha po tom s nimi cokoliv tvořit, je velmi malá. Pokud poté s tímto přístupem chodí každé ráno do školky a před sebou nevidí nic jiného než další pracovní den, který bude stejný, jako všechny ostatní dny, nelze se divit tomu, že děti do školky chodí velmi neradi. Nejinak tomu bylo i u našeho Kryštofa, který se do školky poměrně těšil. Jeho první den ve školce ho ovšem velmi zklamal, a tak nastal čas na hledání jiné instituce. Na internetu mě zaujala Soukromá mateřská škola ProFamily Praha 12 Modřany a tak jsem se rozhodla své štěstí zkusit právě zde. 

Mateřské školky Praha je potřeba vybírat s velkým rozmyslem

Mateřské školky Praha je potřeba vybírat se skutečně velkým rozmyslem. Já osobně jsem si dala na výběru vhodné školky záležet, avšak i přesto to nedopadlo vůbec šťastně a po necelých čtrnácti dnech školku měníme. V úvahu tak přišla školka Prosek – Praha 9, školka Dubeč – Praha 10 a školka Točitá – Praha 4. Všechny zmíněné školky jsou školkami soukromými, jelikož jsem již neměla odvahu hledat státní školku, která by měla asi stejný úspěch, jako ta první. Naštěstí se uvolnilo jedno místo ve školce, která mi byla úplně nejblíže a tím místem byla školka Měšice – Praha východ. Kryštofa tak čekal první den a já se doma třásla, kdy budou ze školky volat, že chce Kryštof domů. A svět div se, Kryštof byl ve školce až do oběda a byl neskutečně nadšený. 

Neměnila bych!

Mateřské školky Praha do chvíle, kdy nezmění svůj přístup k dětem a také k rodičům si asi nikdy nezískají mé sympatie. Školka Mratín – Praha východ a také naše školka Měšice mě přesvědčila o tom, že lepší místo pro mé děti snad ani nemůže existovat. Rozhodně bych za žádnou cenu již neměnila. Kryštof rozhodně také ne. Dostatek volnočasových akcí, kroužků, her a výletů mě i Kryštofa přesvědčil o tom, že lepší školku nalezneme jen stěží. 

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper