Sobota, 31 prosince, 2022
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyNezávislé teplovzdušné topení Planar: Rychlé vytápění dopravních prostředků

Nezávislé teplovzdušné topení Planar: Rychlé vytápění dopravních prostředků

Nezávislé teplovzdušné topení Planar nabízí skvělé vlastnosti, díky kterým najde využití v různých dopravních prostředích. Hodí se tak kamkoliv, kde panují extrémní podmínky, a je vyžadováno rychlé vyhřátí interiéru.

Nezávislé teplovzdušné topení

Pro maximální pohodlí v kabinách nákladních či osobních automobilů, mikrobusů či třeba kajutách plavidel je ideální nezávislé teplovzdušné topení Planar. Oceníte ho v chladných klimatických podmínkách, osvědčilo se i v cyklech městské dopravy s častými zastávkami. Topení může čerpat palivo z palivové nádrže, nebo samostatné nádrže s motorovou naftou. Nabízeny jsou různé modely, můžete tak vybrat ten pravý model podle svých potřeb.

Menší rozměry

Jedním z druhů teplovzdušného topení je Planar 2D. Jeho hlavní výhodou jsou poměrně malé rozměry, takže se bez problému vejde i do menších automobilů. Hodí se tak například i pro výměnu jiných topných zařízení, pokud není vhodné je opravovat. V sadě získáte vše potřebné, samozřejmě včetně návodu v češtině. Součástí balení je montážní sada, která umožňuje bezproblémovou a rychlou montáž tohoto topného zařízení do většiny silničních vozidel, strojů či lodí a jeřábů.

Větší výkon

Jestliže hledáte výkonnější teplovzdušné topení, vybírejte z modelů Planar 44D. Ty nabízí napětí napájení 12, nebo 24 V. Maximální topný výkon dosahuje 4 kW, postará se tak o maximální komfort v kabinách vozidel, interiéru mikrobusů a podobně. Díky svým parametrům se hodí i pro vytápění jachet, malých autobusů či vozidel záchranné techniky. Využijete ho tak v podstatě kdekoliv, kde je potřebné rychlé vyhřátí interiéru.

Díky různým modelům nezávislého teplovzdušného topení snadno najdete ten pravý typ vhodný pro daný interiér. Praktické vytápění zajistí příjemnou teplotu i v extrémních klimatických podmínkách.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper