Čtvrtek, 13 dubna, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyVýroba plastů: Vysoce kvalitní produkty díky profesionální firmě

Výroba plastů: Vysoce kvalitní produkty díky profesionální firmě

Mepla s.r.o. je společností s mnohaletými zkušenostmi, nabízí tak ty nejlepší plastové desky, tyče a další produkty pro různá odvětví průmyslu. Další výhodou je široký sortiment a schopnost flexibilně reagovat i na zvláštní požadavky zákazníka.

Výroba plastů

Výroba plastových desek je přizpůsobena náročným požadavkům a také předpisům. Kromě toho výroba plastů využívá stabilizační aditiva, nikoliv však olovo, silikon, kadmium, freony, PCB, halogeny, bisfenol A a další látky jako jsou změkčovadla a těžké kovy. Díky tomu je vývoj plastových polotovarů bezpečný a spolehlivý – v nabídce jsou produkty vhodné pro pitnou vodu a nezávadné pro potraviny.

Plastové desky

Výrobce plastových desek nabízí široký sortiment, takže si vybere každý. Plastové desky v nabídce jsou extrudované, lisované, či lehčené desky z PVC. Všechny z těchto kategorií samozřejmě obsahují několik produktů, které se liší materiálem. Najdete tak ten ideální produkt pro své potřeby, jelikož každý z materiálů nabízí o něco jiné vlastnosti, čímž je určeno také jejich využití. Všechny desky nabízí vysokou odolnost, konkrétní parametry se však lehce liší a jsou tak vhodné pro různé použití.

Hotové díly

Kromě plastových desek najdete v nabídce také již hotové díly. Vysoce moderní CNC obráběcí zařízení skvěle slouží k výrobě polotovarů individuálních dílů přesně podle vašich údajů a výkresů. Tato výroba je vysoce precizní a umožňuje tak výrobu různých geometrií a nejužších tolerancí, přičemž jakost povrchu zůstává vysoká. Na jednom místě tak seženete potřebný materiál jako jsou plastové desky a tyče, přičemž problémem není výroba ani individuálních produktů přesně pro vaše potřeby.

Díky bohatým zkušenostem a spolehlivosti je tato společnost skvělou volbou. Nabízí totiž skvělé zpracování produktů, samozřejmostí je navíc také rychlé dodání. Vše vám tak bude doručeno v požadovaném termínu.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper