Pátek, 7 dubna, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyTřmen brzdový: Repase a opravy během krátkého času

Třmen brzdový: Repase a opravy během krátkého času

Brzdové třmeny jsou nedílnou součástí brzd, ať už v automobilech, kamionech, autobusech a dalších dopravních prostředcích. Třmen brzdový je přirozeně opotřebováván vnějšími vlivy, proto je důležitá jeho pravidelná kontrola a případná oprava.

Oprava třmenů

Brzdič neboli třmen brzdový, musí být ve skvělém stavu. Vzduchové brzdy jsou postupem času poškozovány vlivem vlhkosti a také posypové soli, které se na silnicích zejména v zimním období nelze vyhnout. Proto je důležité myslet na pravidelné opravy. Oprava brzdového třmenu váš přitom vyjde výrazně levněji, než kdybyste se rozhodli pro koupi nového kusu. Cena repasovaného brzdiče je zhruba třetinová v porovnání s cenou za nový kus. Oprava se tedy rozhodně vyplatí.

Kvalitní práce

Není důvod obávat se oprav třmenů, jelikož repasovaný kus od toho nového ve vozu nepoznáte. Repasovaný třmen má srovnatelnou životnost s novým třmenem. Kromě toho navíc dostanete k repasovanému třmenu dvouletou záruku. Jestliže by tedy došlo k nežádoucí změně, můžete během dvou let nechat třmen překontrolovat a případně nahradit. Nemusíte tak utrácet mnoho peněz, repase třmenů je skvělou volbou.

Bleskové vyřízení

Repase třmenů má také další výhodu, kterou je velmi rychlé vyřízení. Jestliže je vybraný repasovaný třmen skladem, můžete ho dostat v podstatě ihned. Ovšem i pokud je třeba třmen opravit, nebude to trvat dlouho. Renovace je totiž prováděna již v ten den, kdy jste třmen k opravě odevzdali. U specifických typů se oprava může protáhnout do druhého dne. Tak jako tak se však jedná o velmi rychlé vyřízení, takže nebudete muset dlouho čekat.

Repase a oprava brzdových třmenů přináší mnoho výhod, pro spoustu lidí je tak výrazně oblíbenější volbou než nákup nových třmenů. Neváhejte proto ani vy, pokud sháníte servis brzdových systémů.

Zde vám udělají opravy karosérií vozidel bez poškození laku po krupobití.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper