Pátek, 7 dubna, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyUbytování na Benecku mě doslova nadchlo

Ubytování na Benecku mě doslova nadchlo

Ubytování na Benecku mě velmi nadchlo. Vyrazila jsem na toto místo nedávno s mojí velmi dobrou kamarádkou a její dcerou. Po svém návratu domů jsem si v hlavě ještě dlouhou dobu přemítala různé zážitky, o které v Krkonoších nebyla nouze. Kromě toho nám přálo počasí, tudíž jsme si snad nemohli už nic více přát. ProFamily Hotel TOP Benecko nás tedy všechny tři naprosto nadchnul a rozhodně jsme zde nebyly naposledy. Hotel u sjezdovky navštívíme jistě i v zimě, kdy chceme s kamarádkou Jitkou absolvovat lyžařský výcvik. 

Ubytování v Krkonoších s dětmi si lze velmi dobře užít

Ubytování v Krkonoších s dětmi lze prožít v klidu a pohodě. Že neradi jezdíte na dovolenou s malými dětmi? Dle mého názoru to nemusí být vždycky problém. Záleží však na tom, jak se k takové situaci postaví samotný hotel. Jitčina dcera má aktuálně velmi malé miminko, o které se stará sama. Na hotelu měla Jitčina dcera vlastní pokoj, do kterého si mohla půjčit dětskou cestovní postýlku i dětské chůvičky, když chtěla večer trávit v našem sousedním pokoji, měla svou dcer stále na očích. Tento fakt nás přesvědčil o tom, že výlet s dětmi nemusí vždycky představovat problémy a s nimi spojený stres. I s několika měsíčním miminkem jsme pobyt zvládnuli na jedničku. Je evidentní, že se v Krkonoších dětem opravdu líbí a místní vzduch jim prospívá. Za své hovoří zejména každoroční ubytování pro školy či dokonce ubytování pro školky. Před rokem zde probíhal dokonce i letní tábor. 

Vhodné místo pro adaptační kurzy

Jelikož pracuji jako učitelka druhého stupně základní školy a zároveň mám funkci třídní učitelky, hledala jsem v létě vhodné místo, na kterém by mohli proběhnout dva adaptační kurzy pro mé žáky. Adaptační pobyty milují a již jsme s nimi byla na několika velmi krásných místech. Benecko ovšem dostalo pomyslné prvenství, a to nejen od nich, ale také ode mě. Pobyty pro školy na tomto místo jsou naprosto dokonalé. Je tu totiž tolik atrakcí, že zde není absolutně žádný prostor pro nudu. Příští rok v létě tak odjíždíme právě na toto místo, které zosobňuje ráj na zemi. 

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper