Pátek, 7 dubna, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyPořiďte si krásný altán, v němž budete moci trávit čas od začátku jara...

Pořiďte si krásný altán, v němž budete moci trávit čas od začátku jara do konce podzimu

Spousta z nás tráví ráda čas na zahradě nebo kdekoli venku, kde je spousta zeleně, trávy, můžeme poslouchat zpívající ptáky, dýchat čerstvý vzduch… Jestliže máte zahradu nebo chatu, kde trávíte o víkendech spoustu času, je potřeba mít venku kvalitní zastřešené prostranství, kde budete moci sedět při jakékoli počasí. Řešením může být spolehlivý zahradní altán.

Altán v mnoha podobách

Díky tomu, že lidé altány často vyhledávají, je jejich nabídka bohatá, a tak si na své přijdou milovníci minimalistického stylu, moderního pojetí i ti, kteří vítají zajímavé provedení či evergreen. Cenově velmi dostupné jsou altány s kovovou konstrukcí. Jsou zároveň pevné, odolné, stabilní a poskytnou vám stín před sluncem i závětří v případě, že bude větrno nebo deštivo. Stačí vybrat si model, jehož součástí budou stahovatelné bočnice, nebo u nějž si budete moci bočnice dokoupit.

Rozměrově budou uspokojeny jak rodiny s více dětmi, tak páry, které tráví čas o samotě, a jen tu a tam se u nich objeví dávný kamarád nebo někdo z rodiny. Skvělý je např. zahradní altán s rozměry 4 x 3 m a výškou 2,65 m s kovovou konstrukcí a střechou z kvalitního materiálu s názvem Pavilon.

Aby vám bylo teplo

Jak již jsme psali, v altánech můžete trávit čas téměř po celý rok, i v zimě, když bude teplé počasí, jako např. letos. Když si koupíte tepelný plynový zářič. Možná už jste se s ním setkali na zahrádce restaurace nebo u někoho na terase.

Jde o výborné pomocníky, s nimiž se zahřejete i ve studeném počasí. Existují modely, které mají nastavitelnou výšku a otočný reflektor i regulovatelný výkon. Jde o rychlý a účinný zdroj tepla. V případě, že jej nepoužíváte, zabalíte jej do ochranného obalu, čímž je chráněn a v altánu nepůsobí narušujícím dojmem.

Kompletní nabídku plynových zářičů i altánů najdete v e-shopu Hawaj.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper