Pátek, 7 dubna, 2023
novinky

Rezidenční čtvrť Na Vackově je v nové etapě výstavby. Co zde vzniká?

Redakce doporučuje

V lokalitě Na Vackově, která je součástí Horního Žižkova, probíhá nová etapa výstavby bytů, kde tak bude k dispozici nově více bytových jednotek. Byty v této lokalitě se rychle prodávají, protože je to žádaná adresa v rámci Prahy a její poloha nabízí řadu výhod. Pojďme se blíže na samotné byty i zdejší lokalitu podívat.

Bydlet přímo v Praze je výhodné

Není to tak dávno, co bylo velkým trendem odejít za město do satelitu. Většina lidí však zpětně tohoto rozhodnutí může litovat, protože to s sebou přináší zejména dopravní komplikace a dlouhý čas strávený v autě v kolonách. Když jedete do práce nebo za zábavou, může se vám to zkrátka výrazně protáhnout. Proč však nezvolit k bydlení lokalitu jako je pražský Žižkov, kde budete bydlet přímo v Praze a nemusíte se obávat náročného a zdlouhavého dojíždění? V dosahu budete mít obchody, kina, divadla či galerie.

Rodiče ocení přítomnost sportovních center, školy a školky či ordinace lékařů. Nepochybně oceníte také blízkosti Vinohrad, kde je řada kaváren a restaurací. To vše a mnoho dalšího byste i relativně kousek za Prahou měli prostě vždy časově daleko.

Byty, které dokáží zaujmout

Nevzdávejte se proto komfortu bydlení přímo v Praze, a to ani za cenu příslibu klidnějšího života mimo město, což také pak často nebývá tak úplně realitou. Byty na prodej v Praze 3 jsou situovány v pěkné a klidné lokalitě, která je obklopena zelení. Byty přímo navazují na park Židovské pece, který nabízí možnosti odpočinku nebo sportovních aktivit. Celkově zde vzniká 209 bytů, ke kterým náleží 158 garážových stání. 4 moderní bytové domy nabídnou:

  • Minimalismus a eleganci
  • Vysokou kvalitu bydlení a funkční řešení

Moderní pojetí architektury ve stylu minimalistického designu představuje příjemné místo k bydlení. Domy jsou citlivě zasazeny do okolního prostředí a nabízejí kvalitní a funkční řešení pro každodenní život.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Měřicí přístroje pro profesionály mnoha oborů

Jste elektrotechnikem, revizním technikem, pohybujete se v oblasti vědy či například automobilového průmyslu a ke své práci využíváte měřicí přístroje?...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img