Pátek, 7 dubna, 2023
novinky

Spolkne každou špínu. Vysavač, který využijete v zahradě, garáži či dílně

Redakce doporučuje

S vysavačem si obvykle spojujeme úklid koberců a podlah v domácnosti. Ten správný pomocník vám však usnadní spoustu dalších činností. S čím vám víceúčelový vysavač může pomoci?

Také máte pocit, že nepořádek doma, na zahradě, v garáži či v dílně vzniká i sám od sebe? Nemluvě o tom, když se pustíte do kutilství nebo zvelebování vašich oblíbených prostor. Tehdy byste se nejraději rozkrájeli, abyste všechno stíhali. Naštěstí, šikovného pomocníka stačí zapojit do zásuvky. Asi byste ani neřekli, kolik toho zvládne jeden člověk se silným víceúčelovým vysavačem, ale inspirovat se můžete hudebníkem Mariánem Čekovským.

Máte-li dostatek úložného prostoru, elektrických pomocníků můžete mít i více. S víceúčelovým vysavačem Kärcher WD 6 P Premium vám však opravdu bude stačit jeden stroj, se kterým zvládnete:

Vyčistit opravdu všechny podlahy

Nejen koberce a dřevěné podlahy v obytné části domu, ale také dlažba na terase či podlaha v dílně potřebují pravidelný zásah proti prachu a špíně. Zapomeňte na koště, se kterou se sice naděláte, ale výsledek nebude důkladný. S extra silným, ale nastavitelným výkonem se víceúčelový vysavač a jeho různé nástavce postarají o opravdu každý povrch a typ nečistot.

Uklidit auto i garáž

Ať už potřebujete vysát drobky z rychlé snídaně nebo kufr po převozu stavebních materiálů, silný vysavač je při úklidu auta nenahraditelný pomocník. Ten víceúčelový pak zvládne vysát i vysušené bláto, které jste do garáže nanosili ze zahrady.

Vysát vodu

Silný déšť nebo prasklé potrubí mohou nepříjemně překvapit. Namísto ždímání hadrů takovou situaci rychleji dostanete pod kontrolu s vysavačem, který zvládne sát i vodu. Do víceúčelového vysavače Kärcher WD 6 P Premium se najednou vejde až 30 litrů. Díky vypouštěcímu uzávěru ve spodní části jej rychle a snadno vyprázdněte i při velkém množství vody.

Odfouknout listí v zahradě

Všude tam, kde se nehodí vysávání, pomůže praktická funkce vyfukování. S víceúčelovým vysavačem nepotřebujete samostatné zařízení na foukání listí na hromadu. Tato funkce se hodí také pro snadné odstranění špíny a prachu, například ze štěrku, nebo všude tam, kde byste potřebovali kompresor. Poradí si s nafukovačkami is balony na dětskou oslavu.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Měřicí přístroje pro profesionály mnoha oborů

Jste elektrotechnikem, revizním technikem, pohybujete se v oblasti vědy či například automobilového průmyslu a ke své práci využíváte měřicí přístroje?...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img