Středa, 12 dubna, 2023
novinky

Sprchová vanička Geberit Olona

Redakce doporučuje

Elegance bez kompromisů – stejně by se dala popsat nová sprchová vanička Geberit Olona, ​​která získala ocenění iF Design Award 2021. Dokonalé propojení estetické a funkční stránky je hlavním důvodem, proč si zaručeně získá vaši pozornost.

Sprchová vanička je vyrobena z litého kamene a povrch je potažen vrstvou GelCoat. V tom spočívá tajemství velmi příjemného pocitu na dotek a také vysoké odolnosti vůči skvrnám. Navzdory sametové hladkosti povrch vaničky neklouže a je vysoce bezpečný. Odtok je překryt designovým krytem, ​​pod kterým se nachází hřebenová vložka pro zachytávání nečistot. Vložka se dá jednoduše vyjmout a vyčistit.

Sprchová vanička Olona příjemně překvapí jednoduchou montáží. Montážní sada umožní instalaci bez nářadí. Nožičky, které se zacvaknou do traverz, lze jednoduše výškově přizpůsobit a vyrovnat tak nerovnosti podkladu.

Montážní sada sprchové vaničky
Montážní sada s výškově nastavitelnými nožičkami nabízí jednoduchou a bezproblémovou montáž.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Měřicí přístroje pro profesionály mnoha oborů

Jste elektrotechnikem, revizním technikem, pohybujete se v oblasti vědy či například automobilového průmyslu a ke své práci využíváte měřicí přístroje?...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img