Středa, 12 dubna, 2023
novinky

Když nový plot, tak z materiálu WoodPlastic®

Redakce doporučuje

Nevyzpytatelné rozmary počasí, agresivní prach v ovzduší, bazénová chemie a celá řada dalších negativních vlivů urychlují degradaci plotů, teras či obkladů stěn v exteriéru a výrazně zvyšují nároky na jejich údržbu. Řešením jsou ploty z materiálu WoodPlastic®, které si zvládne většina z nás namontovat sama.

Plotové profily od české společnosti WPC – WoodPlastic disponují zárukou na materiál až 25 let. Ekologicky šetrné desky se vyrábějí z kompozitu čisté dřevité moučky obohacené o vysokohustotní polymer stejného typu, jaký se používá pro výrobu hraček. Na rozdíl od terasových prken mají plotovky oboustranný povrch a jsou opatřeny nadčasovým designem řady Forest Plus.

Pro plotové profily z materiálu WoodPlastic je typický výrazný přírodní vzor s nepravidelnou pigmentací umocňuje dojem dřeva. Díky nabídce pěti barevných odstínů lze ploty vhodně kombinovat s terasami od stejného výrobce. Plotovky mají standardní rozměry 3600 x 120 x 11 mm, ale lze je objednat i kratší dobu. Desky jsou určeny ke stavbě plotů, výplní plotových polí, zástěn, ale lze je použít i jako obklady stěn.

Plotové desky WoodPlastic® si zachovávají všechny klíčové vlastnosti po několik let – nešedivějí, nelámou se, působí atraktivní, a to vše bez nutnosti jakýchkoli ochranných nátěrů, broušení či impregnace. Stačí je jednou za rok opláchnout vodou. Vzhledem k tomu, že se s prkny z kvalitního kompozitu dá pracovat jako se dřevem, zvládne montáž takového plotu každý alespoň trochu zručný člověk.

Na stránkách firmy WPC – WoodPlastic naleznete pod záložkou Ploty podrobný montážní návod včetně informací o údržbě, záruce či technických specifikacích.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Měřicí přístroje pro profesionály mnoha oborů

Jste elektrotechnikem, revizním technikem, pohybujete se v oblasti vědy či například automobilového průmyslu a ke své práci využíváte měřicí přístroje?...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img