Pátek, 7 dubna, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyMěřicí přístroje pro profesionály mnoha oborů

Měřicí přístroje pro profesionály mnoha oborů

Jste elektrotechnikem, revizním technikem, pohybujete se v oblasti vědy či například automobilového průmyslu a ke své práci využíváte měřicí přístroje? Pokud přišel čas na nákup dalších přístrojů, které udělají vaší práci efektivnější, anebo potřebujete vyměnit starý přístroj za nový, rozhodně si prohlédněte nabídku velkého dodavatele měřících přístrojů – MICRONIX. Nejen že ve svém internetovém obchodě nabízí velký výběr. Při zaslání objednávky spolu se starým, klidně i nefunkčním měřicím přístrojem, získáte a Vámi vybraný produkt slevu 20 %.  Pojďte s námi do nabídky okrajově nahlédnout.

Přístroje pro měření elektrických veličin

Nejprve se pojďme podívat na skupinu, jejíž nabídkou jsou měřící přístroje pro měřené elektrických veličin. Obsahuje přístroje vhodné k měření elektrických veličin, především se jedná o osciloskopy, multimetry či wattmetry.

Osciloskop pro měření elektrických signálů je dostupný jak v digitální, tak i analogové verzi. Digitální osciloskopy jsou na trhu mnohem častější a vyznačují se vysokou přesností a rychlostí. Na druhou stranu analogové osciloskopy, které tolik přesné nejsou, se pyšní měřením velmi nízkých frekvencí. Vedle osciloskopů v nabídce najdete také spektrální analyzátory, případně i generátory signálů a funkcí či elektronicky řízené zdroje a zátěže.

Kvalitní multimetr poslouží pro měření elektrického odporu, napětí, proudu a řady dalších veličin. Multimetr se základními funkcemi ampérmetru, voltmetru a ohmmetru je na internetových stránkách dostupný, stejně tak jako technologicky pokročilejšími přístroje, s možností měření například frekvence nebo kapacity.

V neposlední řadě na e-shopu najdete také wattmetr, kterým snadno zjistíte výši energie potřebné pro chod domácích spotřebičů i jiných přístrojů. Některé wattmetry jsou dodávány v kombinaci a analyzátorem sítě, který je schopen kvalitu elektřiny, která je do sítě dodávána. V internetovém obchodě je však analyzátor sítě samozřejmě dostupný také samostatně.

Termokamery

Termokamery se staly velmi často používanými přístroji, a proto je jim na micronix.cz věnována celá jedna kategorie. Široká škála nabízí termokamery od různých výrobců, jako je například FLIR, Testo, Optris a další. V e-shopu micronix.cz je v nabídce jak základní kapesní termokamera, tak i opravdu profesionální s rozlišením 320 x 240 px.

Předchozí článekZaměřeno na pozemek

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper