Pátek, 7 dubna, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyNový iPhone je stále stejný, ale nikomu to nevadí (test)

Nový iPhone je stále stejný, ale nikomu to nevadí (test)

I beze změny designu si dokáže obhájit svou vysokou cenu.

Hodnocení
9 / 10
iPhone 13 Pro
Líbí se nám:
konstrukce a design
120 Hz OLED displej
špičkový fotoaparát
možnosti záznamu videa
výkon
Nelíbí se nám:
cena
vyšší hmotnost

Jak bychom mohli definovat nejlepší chytrý telefon na trhu? Je to ten s nejvyšším výkonem, ten, který má nejlepší technické parametry, nejvíce funkcí nebo pořizuje nejdokonalejší fotografie? Pro fanoušky Apple je to většinou iPhone, i když z čistě papírových parametrů jeho koupě nemusí být nejvhodnější.

Nový iPhone 13 Pro navíc v mnoha směrech jen dobíhá konkurenci, ať už je to při rychlejším 120 Hz displeji nebo makrofotografii. V dalších věcech za konkurencí stále zaostává, vždyť na nabití stále čekáme dlouho a přiblížení při focení je velmi omezené.

iPhone je však o zážitku a pohodlí či spíše spolehlivosti při používání. Prožili jsme s ním proto týden a vyzkoušeli, zda dokáže konkurovat i technologicky vyspělejší konkurenci.

Vypadá stále stejně

Majitelé chytrých telefonů od série iPhone X se zásadní změny designu nedočkali, i když po letech jsou už na chování Apple asi zvyklí. Firma se ověřeného vzhledu vždy drží také několik generací a iPhone 13 není výjimkou.

Ověřená kombinace kovového rámu a skla je k nerozeznání od té loňské, jedinou, alespoň trochu viditelnou změnou, lze nalézt u fotoaparátu. Je trochu větší a více vyčnívající. Zbytek je prakticky totožný, tedy pokud do toho nepočítáme o pár milimetrů posunutá tlačítka.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper