Sobota, 8 dubna, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyVyzkoušeli jsme stylový fitness náramek pro ženy

Vyzkoušeli jsme stylový fitness náramek pro ženy

Vhodný nejen pro aktivní sportovce.

Hodnocení
8 / 10
Fitbit Luxe
Líbí se nám:
pěkný design
barevný OLED displej
množství funkcí
Nelíbí se nám:
cena mohla být nižší
Shrnutí: Fitnes náramek vytvořený hlavně pro ženy, designově unikátní, plně vybavený všemi potřebnými funkcemi. Cena není nejnižší, ale své místo na trhu rozhodně má.

Mají velké displeje, jsou mohutné, se spoustou aplikací, nebo naopak co nejlevnější s levným plastovým zevnějškem. Svět chytrých hodinek a fitness náramků na ženy moc nemyslí, tedy ne na ty, které hledají fitness náramek a stylový doplněk v jednom.

Změna sice postupně přichází, ale iu větších značek můžeme najít v nabídce jen pár čistě ženských verzí produktů. Ty jsou navíc jen barevně odlišnou verzí produktů určených pro muže, často jen ve zlaté nebo růžové verzi.

Vyzkoušeli jsme jeden z modelů cílících hlavně na ženské publikum. Nový Fitbit Luxe je luxusně působící fitness náramek, dostupný je ve čtyřech barevných verzích as designem pasujícím zejména na ženskou ruku.

Zlatá, růžová a černá

Fitbit nabízí tři čistě dámské verze svého nového fitness náramku – stříbrnou s růžovým silikonovým řemínkem, zlatou s krémovým silikonovým řemínkem a speciální zlatou verzi se zlatým kovovým řemínkem. Ta poslední je zároveň io 50 eur dražší, koupíte ji za rovné dvě stovky.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper